Hlavní obsah
 

Osm hasičů marně nahánělo uprchlého divočáka

Napilno mělo hasičská jednotka z města Muar na jihu Malajsie. Osm mužů zaměstnal jediný divočák, který pronikl na zahradu rodinného domu. Hasiči zvíře naháněli zhruba půl hodiny, přesto se jim divočáka chytit nepodařilo.

 
Osm hasičů marně nahánělo uprchlého divočáka

Hasiče zavolal 1. května vyděšený muž, který se spolu s rodinou ukryl uvnitř domu. Na lov divočáka se vydalo osm mužů v pestrých uniformách a s helmami na hlavách. Sedm z nich šlo do zahrady, poslední hlídal pozemek zvenčí, kdyby se prase pokusilo utéct.

Díky kameře, kterou na sobě měl jeden z hasičů Muhammad Iqbal Hasnol, je k dispozici záznam lovu. „Chtěli jsme zvíře chytit za pomoci las a sítí, abychom ho nezranili. Bohužel to ale nebylo možné,“ uvedl Hasnol.

S čím totiž hasiči nepočítali, byla díra v plotě, kterou se prase dostalo do zahrady. Po chvíli nahánění vyděšené prase zmizelo v křoví a dírou uteklo zpět do lesů.

I když hasiči prase nechytili, operaci považují za úspěch. „Byla úspěšná. Jenom jsme bohužel vyplýtvali náš čas hraním si na honěnou s prasetem,“ zakončil Hasnol.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků