Hlavní obsah

ON-LINE CHAT: Muž roku 2010 Jan Hájek

V pondělí od 15 hodin můžete chatovat s čerstvým vítězem soutěže Muž roku 2010 Janem Hájkem (29). Projektový manažer z Břeclavi plnil stránky společenských médií už před soutěží. Měl vážnou nehodu na motorce a dodnes ho trápí dva naštípnuté obratle. "Snad jsem si to už vybral a nic zlého mě nečeká," říká Jan Hájek.

ON-LINE CHAT: Muž roku 2010 Jan Hájek

"Já vážně doufám, že jsem si to už vybral. Po finále jsem jel opatrně zpět domů do Břeclavi, řídil kamarád a adrenalinovým aktivitám jsem se vyhýbal. Prokletá soutěž myslím není. My milovníci adrenalinu si k tomu trošku jdeme sami," prozrazuje.

Držitel titulu Muž roku 2008 Miroslav Jech částečně ochrnul po kousnutí klíštětem, loňský Muž roku 2009 Martin Zach den po svém vítězství skákal na lyžích na rybníku Kačák, poranil si míchu a skončil na invalidním vozíku.

Jan Hájek z Břeclavi a Adam Barabáš ze slovenské Dubnice nad Váhom

Foto: ČTK

I čerstvého držitele titulu Muž roku Jana Hájka potkalo neštěstí, ale už před soutěží. Měl vážnou nehodu na motorce. Že by byla soutěž prokletá, si však nemyslí.

Během finále si prý prošel peklem. Po volné disciplíně, kde tancoval hip-hop, se jeho zdravotní stav zhoršil. "Bylo mi vážně zle, hlavně žaludek byl jak na vodě. Musel jsem si vzít prášek. Při vyhlašování jsem byl rád, že stojím. Nyní budu už na rady lékařů odpočívat a budu disciplinovaný pacient," slibuje Hájek.

Jan Hájek pracuje jako projektový manažer. Řeší především granty Evropské unie. Modeling je pro něj koníček, který ho vytahuje ze stereotypu. Pracovně se chystá do zahraničí. "Určitě bych chtěl v blízké době jet pracovat do zahraničí. Anglicky mluvím radši než česky, těším se na nové zkušenosti," říká.

Momentálně je Hájek bez přítelkyně. Žena, která by ho mohla zaujmout, musí mít především charisma, vyhraněný typ nemá. "Musí přeskočit jiskra a důležité je, abychom si měli o čem povídat," dodal Muž roku 2010, který bude Českou republiku již za dva měsíce reprezentovat na nejprestižnější světové soutěži mužů Manhunt International, která se koná v říjnu na Tchaj-wanu.

Promenáda v plavkách v popředí s Janem Hájkem

Foto: ČTK

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků