Hlavní obsah

Okamžik hrůzy. Dítě zmizelo v kanálu

Zvědavost se někdy zkrátka nevyplácí. Přesvědčil se o tom malý chlapec v čínském městě Cun-i na jihu země, jehož pád do kanálu s poškozeným víkem zachytily bezpečnostní kamery. Video zveřejnila agentura AP.

Okamžik hrůzy. Dítě zmizelo v kanálu

Nešťastný okamžik se odehrál první srpnové odpoledne, kdy tříletý chlapec poskakoval ulicí společně se svými rodiči. Když se však přiblížil k víku kanálu, které bylo viditelně poškozeno, otevřela se pod ním propast, do níž bezbranné dítě spadlo.

Pohotový otec dítěte se nejdříve chtěl vydat za synem, do kanálu se však nevešel a musel dítě vytáhnout vleže. „Vevnitř byla špinavá voda, ale nevím přesně. Naštěstí synova hlavu zůstala nad vodou,” uvedl pro agenturu AP otec.

Zachráněný chlapec si z nepříjemného zážitku odnesl několik drobných oděrek a pořádný šok, vážnější zranění však neutrpěl. Policie zanedlouho poté místo uzavřela a nařídila okamžitou opravu rozbitého víka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků