Hlavní obsah
Fotografie zachycují jedinečné okamžiky z cest Ljuby Krbové především po východní Asii. Foto: Ljuba Krbová

OBRAZEM: Oscarové večerní róby

Letošní předávání prestižních filmových cen Oscar bylo jako již každoročně pestrou přehlídkou večerních rób, které předvedly nominované herečky, ale i další známé osobnosti ze světa filmu.

Fotografie zachycují jedinečné okamžiky z cest Ljuby Krbové především po východní Asii. Foto: Ljuba Krbová
OBRAZEM: Oscarové večerní róby

Dámy si letos zjevně oblíbily krémové barvy, odvážnější Catherine Zeta-Jonesová vsadila na nepřehlédnutelnou rudou. Elegantní Liv Tylerová dokázala, že tradiční černá barva je stále v kurzu. 

: . Zadní díl šatů Charlize Theronové byl velmi jednoduchý, překřížená ramínka odhalovala hereččina dokonalá záda. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S.

 

: . Herečka Renée Zellwegerová pózuje fotografům v jednoduché béžové róbě s vlečkou. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S.

 

 

: . Herečka Angelina Jolieová se na ceremonii dostavila ve světlých šatech barvy šampaň s odvážným výstříhem. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S.

 

: . Angelina Jolieová pózuje fotografům. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S

.

: . Jamie Lee Curtisová se na slavnostní událost oblékla do blankytně modrých šatů, které střízlivě odhalovaly ramena a hruď. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S.

 

: . Na Oscarech nechyběla ani herečka Julia Robertsová, která se dostavila ve zlatavé róbě na ramínka. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S.

 

: . Na majitelce nejkrásnějšího úsměvu Hollywoodu se její šaty leskly až do dálky. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S.

 

: . Julia Robertsové to v její oslnivé róbě jako vždy slušelo. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S.

 

: . Liv Tylerová vsadila na eleganci a zvolila jednoduché černé šaty na ramínka a s délkou až na zem. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S.

 

: . Sandra Bullocková se usmívá na fotografy v bílých šatech, jejichž sukně byla bohatě nařasená. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S.

 

: . Francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradisová tentokrát zvolila romantickou světlou robu s volánky. Na ceremonii se dostavila se svým partnerem Johnnym Deppem. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S.

 

: . Herečka Catherine Zeta-Jonesová se na předávání filmových ocenění dostavila v nepřehlédnutelné večerní róbě rudé barvy s odvážným rozparkem po straně. Na snímku v doprovodu Michaela Douglase. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S.

 

: . Shohreh Aghdashloo oslnila diváky i fotografy svými červenými šaty s průhlednými ramínky. Vrchní část róby byla zdobena krajkou. Foto: Copyright HO/A.M.P.A.S.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků