Hlavní obsah

Obchod zaplavila přílivová vlna z červeného vína

Na videa zachycující nejrůznější záplavy a povodně jsme si již zvykli. Ovšem na alkoholovou záplavu, kterou zvěčnil jeden americký kamerový systém, si jen tak zvyknout nelze, je vskutku ojedinělá. Na opravdu nečekaném místě ji totiž vytvořilo několik tisíc litrů červeného vína.

Obchod zaplavila přílivová vlna z červeného vína

Kdo neviděl, neuvěří, i tak se dá popsat situace, kterou zaznamenala kamera na konci léta v obchodě Superior Discount Liqour v Sheboyganu, ve státě Wisconsin. Obří regál, který nese neuvěřitelných sedm tisíc lahví červeného vína, jde z ničeho nic k zemi a celý obchod okamžitě zaplavuje přívalová vlna lahodného červeného moku.

„Jediné, co jsem mohl udělat, bylo rychle ustupovat a nevěřícně koukat. Vůbec jsem nevěděl, co mám dělat nebo říkat, celé to trvalo asi deset vteřin,“ řekl Peter Guske, zaměstnanec obchodu.

A jak se uklízí následky po záplavě červeného vína za několik desítek tisíc korun? Podle zaměstnanců obchodu bylo zapotřebí všech ochotných rukou, několik lopat na sníh a vodní vysavače.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků