Hlavní obsah
 

Novátorská pivní sklenice nutí pijáky zůstat offline

Pivní sklenice, která by měla skoncovat se zlozvykem některých návštěvníků restaurací věnovat se víc svému chytrému telefonu než společnosti přátel, byla představena v Brazílii. Sklenice má nerovné dno a stojí pouze v případě, že je podepřena mobilním telefonem. Napsal o tom list The Daily Telegraph.

 
Novátorská pivní sklenice nutí pijáky zůstat offline

Podle reklamní agentury Fischer & Friends, která důmyslný, a přitom jednoduchý výrobek navrhla a předvedla v baru Salve Jorge v brazilském Sao Paulu, nezbude s "offline sklenicí" pijákům nic jiného než svůj telefon ignorovat.

Koncept spoléhá na poctivost pijáků, přímo se totiž nabízí podepřít sklenici místo mobilního telefonu například pivními tácky. Majitelé baru jsou ale s nápadem spokojeni.

„Cílem našeho baru je poskytnout přátelům radostné prostředí k setkávání při dobrém jídle a vychlazeném pivu,“ řekl spolumajitel podniku Flavius Cinira.

„Offline sklenice tuto myšlenku dokonale naplňuje. Je to pozvánka pro hosty, aby po každodenní práci přišli, odpoutali se od internetu a popovídali si s kamarády a alespoň na pár hodin žili realitou,“ dodal druhý spolumajitel Wanderley Romano.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků