Hlavní obsah

Nova zrušila Stahovák s Kotkem a Mádlem

V nejsledovanější televizi začala velká čistka. A jako první o svá místa přišli ti nejméně očekávaní. Vedení televize Nova totiž od nového roku zrušilo teenagerovský pořad Stahovák a herci Vojta Kotek a Jirka Mádl tak dostali padáka.

Nova zrušila Stahovák s Kotkem a Mádlem

Zrušení pořadu přišlo opravdu náhle. Janu Andruškovi stačilo na postu nového generálního ředitele televize jen několik málo dní, aby nekompromisně rozhodl.

„Vzhledem k tomu, že jsme pro pořad Stahovák neměli místo v jarním schématu, jeho výrobu jsme pozastavili,“ sdělila Novinkám mluvčí televize Michaela Fričová.

Mádl a Kotek ale podle jejich slov z televizních obrazovek nezmizí navždy. Údajně se jedná jen o dočasné pozastavení pořadu.

„Formát Stahováku na obrazovky Nova patří a budeme pro něj hledat ve schématu vhodné místo. Do budoucna také počítáme s Vojtou Kotkem a Jirkou Mádlem, kteří v současné době pracují na vývoji jiných projektů pro TV Nova,“ pokračovala Fričová, která už ale nedodala jakých.

Stahovák není jediným pořadem, který z obrazovek zmizí. Vedení televize údajně zvažuje, že zruší oblíbenou diváckou anketu Anno, ve které v minulosti bodovali moderátoři Televizních novin Lucie Borhyová a Karel Voříšek.

A o svá místa se údajně bojí i tato moderátorská esa. Za vše může jedna Andruškova věta, že nejbližší velkou novinkou, kterou každý divák zaznamená, budou výrazné změny ve zpravodajství.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků