Hlavní obsah
Detail hodin s brusičem a kovářem Foto: Patrik Pařízek

Nova představila soutěžící Milionového páru

Super brácha. Ségra je hodná, má ale smůlu na chlapy. Můj partner by měl být tygr nebo jaguár. Tak takto představovali soutěžící reality show Milionový pár rodinní příslušníci a kamarádi. Něco na sebe prozradilo i 12 žen a 12 mužů, kteří se budou po tři měsíce ucházet o diváckou přízeň a budou snít svůj sen o svatbě a jednom miliónu korun.

Detail hodin s brusičem a kovářem Foto: Patrik Pařízek
Nova představila soutěžící Milionového páru

Třináct týdnů budou žít v Penzionu Osamělých srdcí v Jílovišti u Prahy. Podle Radka Johna, který je vedoucím projektu, se zde bude odehrávat opravdové drama. O to se postarají především televizní diváci, kteří budou telefonováním a zasíláním SMS zpráv rozhodovat o tom, kdo bude pokračovat a kdo vypadne.

Účastníci soutěže Milionový pár
.:MUŽIŽENY:.
M1Filip CahlíkJitka KymlováŽ1
M2Jaroslav KubelkaJana Špidlenová Ž2
M3Pavel HilscherEster Ládová Ž3
M4Tomáš HolanLucie Mikuličová Ž4
M5Vít StaněkVeronika Bílková Ž5
M6Filip HucekMichaela Kaparová Ž6
M7Ladislav Kelbich Blanka Vosmeková Ž7
M8Milan StrnadelLudmila Rohlová Ž8
M9Vojtěch JíraJana Nováčková Ž9
M10Miroslav SázovskýKatharina Gajewská Ž10
M11Dalibor JanotaNicol Lenertová Ž11
M12Petr Jonᚊárka Bultasová Ž12

V prvním díle byl představen i personál, který se o 24 soutěžících bude starat. Recepční Jana Durčáková, barman Vladimír Kulhavý, kuchař Josef Beck a správce hotelu Tomáš Bělohlávek. Pořadem bude provázet nová tvář Novy Robert Hégr. Jeho první vstup byl sice trošku křečovitý, ale nechvalme dne před večerem. Třeba nás mile překvapí. Anebo také naopak.

.: ANKETA
Líbil se vám první díl reality show Milionový pár?
Hlasujte v anketě na konci článku.

Když se do sebe dva účastníci soutěže zamilují, mohou využít azylu pokoje s číslem 13. Zavřou-li za sebou jeho dveře, budou ze soutěže vyloučeni. Pokud se do šestého dílu vezmou, televize Nova jim zaplatí svatbu a svatební cestu.

Balírna na Primě

Reality show chystá také komerční televize Prima; v pořadu nazvaném Balírna budou diváci rovněž vybírat páry, které se poté za přítomnosti kamer pokusí navázat vztah. Každý díl Balírny představí nejprve jednu dívku a tři potencionální partnery, poté se poměr dívek a mužů obrátí. Úvodní díl Prima nabídne 5. října, připomíná ČTK.

Anketa
Líbil se vám první díl reality show Milionový pár?
Ano
9.3 %
Ne
90.7 %
Celkem hlasovalo 2565 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků