Hlavní obsah

Nemocnice nabádala mimino k užívání kondomu

Bezpečný sex je závažná věc, ale tentokrát to norští lékaři s varovným pozdvižením ukazováčku trochu přehnali. Nemocnice ve městě Finnmark totiž zaslala Evenovi Andreasovi dopis, v něm ho důrazně nabádá, aby používal kondom.

Nemocnice nabádala mimino k užívání kondomu

Navíc mu také sdělila, že výsledky jeho testu na sexuálně přenosnou chorobu jsou negativní. Na tom by nebylo nic divného, kdyby... adresátovi nebyly teprve dva měsíce.

Rodiče kojence nevěřili vlastním očím, když se v dopise adresovaném jejich teprve nedávno narozenému synkovi dočetli, že v jeho odebraných vzorcích nebyl objeven mikroorganismus Chlamydia trychomatis, způsobující sexuálně přenosné bakteriální onemocnění a chronické oční infekční potíže. Omyl prý měl na svědomí nemocniční personál, který zaměnil výsledky Evenových očních testů s výsledky pacienta, testovaného na pohlavně přenosné onemocnění, napsal list Verdens Gang. "Statistiky ukazují, že mládež ve Finnmarku začíná se sexem mnohem dřív než jinde v Norsku. No, ale tohle by tedy podle mne bylo přece jen trochu brzy," komentoval to novopečený otec Tor Johnny Aikio.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků