Hlavní obsah
Manželé se mohou radovat z milionů. Foto: Profimedia.cz

Nejlepší omyl v životě manželům přihrál miliony

Dobré zprávy chodí v páru, říká se. Své o tom již vědí i manželé z britského Coventry, kteří díky velmi příjemnému omylu vyhráli minulý týden jackpot hned dvakrát během jednoho slosování loterie. Těšit se tak můžou na milion liber (29,5 milionu korun).

Manželé se mohou radovat z milionů. Foto: Profimedia.cz
Nejlepší omyl v životě manželům přihrál miliony

Manželé Sayovi si vsadili v loterii ve snaze uhodnout všech pět čísel a jedno bonusové. To se jim podařilo a mohli se tak automaticky těšit na jackpot ve výši půl milionu liber (necelých 15 milionů korun). Pak si navíc uvědomili, že stejná čísla omylem vsadili ještě jednou.

„Když jsem s tiketem v ruce chtěla manželovi říct, že jsme vyhráli jackpot, uvědomila jsem si, že máme ještě jeden tiket se stejnými čísly,” říká 65letá uklízečka Gayle Sayová, která okamžitě v práci skončila a označil mýlku za „nejlepší omyl v životě”.

Se svým stejně starým manželem Phillipem, který je bývalý dělník, nyní plánují zajistit vnoučata, ale také si hodlají pořídit i svoje první auto. „Každý den jsem vstávala brzy ráno do tmy a zimy, pracovala jsem i o víkendech a měla minimum volna. To je pryč, teď budu odpočívat,” líčí šťastná výherkyně.

Společně si bezprostředně po výhře s manželem zatancovali a zavolali radostnou novinu rodině. „Samozřejmě se rozdělíme. Jsou to peníze pro naši rodinu, nejsou jenom naše, musíme myslet na děti,” ujišťuje Gayle.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků