Hlavní obsah

Nejhůř se oblékají Britney Spearsová a její manžel

Ačkoliv je americká zpěvačka Britney Spearsová pro mladé slečny velkým módním vzorem a mnohdy udává styl, její vkus není zrovna na vysoké úrovni. Alespoň podle časopisu US Weekly, podle jehož ankety se zpěvačka obléká dokonce nejhůře ze všech osobností showbyznysu.

Nejhůř se oblékají Britney Spearsová a její manžel

Zpěvačka a nastávající maminka Britney Spearsová v žebříčku nejhůře oblékaných celebrit zvítězila. Hned za ní se umístil její manžel, tanečník Kevin Federline. Z manželské dvojice se tak stal nejhůře oblékaný hollywoodský pár.

Za nimi se umístila zpěvačka Mariah Careyová, kterou následuje zpěvačka Kelly Osbourneová. Dále se špatně obléká herečka Nicollette Sheridanová, která proslula v seriálu Zoufalé paničky, Paula Abdulová, zpěvačka a porotkyně soutěže American Idol.

Naopak nejlépe se podle ankety obléká herečka Nicole Ritchie. Mezi osobnosti se vkusem dále patří zpěvačka Jessica Simpsonová a herečky Jessica Alba a Sienna Millerová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků