Hlavní obsah
Hlavní stránka unikátního velšského kalendáře Foto: www.roundaboutsofbritain.com

Nejhorší kalendář pro rok 2014 na světě? Neprodal se ho ani kus

Wales toho má pro turisty k nabídnutí mnoho - romantické hrady, krásné pláže a podle tvůrců nového kalendáře asi i telefonní budky. Klasické červené telefonní budky jsou v zemi na ústupu, a tak někomu zřejmě přišlo jako dobrý nápad stvořit kalendář s názvem „Rychle mizící červené telefonní budky Walesu 2014”. Problém? Necelých 40 dnů před příchodem nového roku se neprodal ani jeden kus.

Hlavní stránka unikátního velšského kalendáře Foto: www.roundaboutsofbritain.com
Nejhorší kalendář pro rok 2014 na světě? Neprodal se ho ani kus

Vzhledem k nulové prodejnosti kalendáře musel už i jeho tvůrce, 61letý nadšenec do poštovních schránek Kevin Beresford, připustit, že je jeho dílo slabě řečeno nudné.

Vzhledem k tomu, že jedním z jeho dalších počinů je kalendář Kruhové objezdy Velké Británie 2012, řekli byste si, že je to možná trochu blázen. Ale právě kruhových objezdů se prodaly desetitisíce kusů.

Podobný kousek však tentokrát asi nezopakuje. Dvanáctku opuštěných telefonních budek si za deset liber (asi 320 korun) zatím nikdo nekoupil.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků