Hlavní obsah
Holíčský zámek Foto: Jiří Smutný

Nejdražší herečkou je Julia Robertsová

Novopečená maminka Julia Robertsová byla vyhlášena herečkou, která vydělává nejvyšší částky na světě. Podle listu Hollywood Reported za jeden film dostává až dvacet miliónů dolarů.

Holíčský zámek Foto: Jiří Smutný
Nejdražší herečkou je Julia Robertsová

Hvězdu nového snímku Ocean´s Twelve (Dannyho parťáci II), která v listopadu porodila dvojčata [celá zpráva], v žebříčku nejdražších hereček následuje Cameron Diazová. Ta si sice za hraní účtuje obdobné částky, ovšem letos nic nenatočila, proto jí bylo prvenství odepřeno.

Australská herečka Nicole Kidmanová se umístila na třetí příčce s patnácti milióny dolarů za film. Hned za ní je Drew Barrymoreová, která za film dostává stejnou sumu, ovšem Kidmanová jí předčila, protože je držitelkou prestižního Oscara, což v tomto vyrovnaném případě rozhodlo, napsal Hollywood Reported.

Halle Berryová je na šestém místě. Ve filmu je ochotná hrát za 14 miliónů dolarů. Na paty ji šlapou Sandra Bullocková a Angelina Jolieová, které si za roli říkají od 12 do 15 miliónů dolarů v závislosti na náročnosti ztvárněné postavy.

Renée Zellwegerová je devátá a za snímek dostává asi 12 miliónů dolarů. Žebříček první desítky pak uzavírá latinskoamerická bomba Jennifer Lopezová se stejnou částkou za film. Poslední místo si ale vysloužila tím, že její role v poslední době nenadchly.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků