Hlavní obsah

Návrhářku Beatu Rajskou zradila technika

Slavnostní otevření Rajské zahrady na pražském Žižkově mělo být korunováno přehlídkou nové kolekce Beaty Rajské. Zoufalá návrhářka však musela řídit modelky bez hudby a potmě. Zradila ji totiž technika.

Návrhářku Beatu Rajskou zradila technika

Pískovcové schodiště nově zrekonstruované Rajské zahrady mělo ve čtvrtek večer posloužit jako přehlídkové molo úspěšné návrhářce slovenského původu Beatě Rajské (44). Premiéra její kolekce pro nadcházející podzim a zimu se však proměnila v totální fiasko. Až během akce totiž vyšlo najevo, že tamní elektrická instalace nezvládne tak velký odběr energie.

:. Mezi modelkami nechyběla ani Miss ČR 2004 Jana Doleželová.

Ozvučení prostoru, silné reflektory a čerpadlo, zásobující vodou efektní kaskádu uprostřed schodiště, bylo na místní kabely moc. Poté, co modelky v čele s Miss ČR 2001 Dianou Kobzanovou (26) vykročily na schody počtvrté zbytečně, odhodlala se sama autorka řídit akci sama. Modelky „odchodily“ celou přehlídku pod jejím velením, bez hudby a pouze za svitu pouličního osvětlení.

:. Slavnostní otevření Rajské zahrady si nenechal ujít ani pražský primátor Pavel Bém (vlevo), večer moderoval Petr Salava.

„Jsem z toho úplně zničená,“ prohlásila Beata. „Večer jsem si musela dát s přáteli whisky, jinak bych snad ani neusnula. Přesto jsme se domluvily s paní starostkou Prahy 3 Milenou Kozumplíkovou, že z toho uděláme tradici. Jen doufám, že příští přehlídka už bude se vším všudy.“

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků