Hlavní obsah
 

Nápadité „rozpouštěcí“ video vám chtě nechtě připomene amarouny

Pokud si při zhlédnutí videa vybavíte amarouny - ne příliš chutnou želé stravu z kultovního sci-fi seriálu Návštěvníci, jistě nebudete jediní. V posledních měsících se navíc s různými „rozpouštěcími“ nahrávkami roztrhl pytel. Tohle si ale získalo srdce statisíců diváků.

 
Nápadité „rozpouštěcí“ video vám chtě nechtě připomene amarouny

Rakouský filmař a fotograf Erwin Trummer se totiž rozhodl spojit kreativní kombinaci v podobě rozpouštění cukrovinek na horké pánvi s klasickou hudbou - konkrétně se Čtvero ročními obdobími od Antonia Vivaldiho.

Gumoví medvídci, různé druhy čokolády, želé bonbóny a další pochutiny se postupně roztaví na pánvi, aby pak znovu „povstaly z cukru“ v rytmu hudby. Video, které mladý umělec nahrál na server youtube 28. března si za pouhý týden nasbíralo na 200 tisíc zhlédnutí a lavinově se šíří po sociálních sítích.

„Mám velmi, velmi dobré ohlasy. Většině lidí se video moc líbilo. Užívali si rozpouštění zkombinované s hudbou. Někteří dokonce tvrdili, že to byla nejuspokojivější věc, kterou kdy viděli,“ řekl agentuře Reuters Trummer.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků