Hlavní obsah
Doprava v Birminghamu, ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz

Naklaďák zkřížil cestu motorkáři, ten skončil po přemetu v jeho korbě

Nevšední dopravní nehodu zachytila ve středu palubní kamera jednoho z účastníků provozu v anglickém Birminghamu. Jeden z tamních motorkářů narazil v relativně vysoké rychlosti do nákladního automobilu, který mu zkřížil cestu. Po nehodě skončil v jeho korbě, informoval deník Daily Mail.

Doprava v Birminghamu, ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz
Naklaďák zkřížil cestu motorkáři, ten skončil po přemetu v jeho korbě

Na záběrech je vidět, jak náklaďák odbočoval doprava, když se v protisměru znenadání objevil motorkář. Ten bohužel nestihl zareagovat a do náklaďáku v relativně vysoké rychlosti narazil. Podle majitele videa jel minimálně 60 kilometrů v hodině.

Motorcyclist ends up in truck's bed after side-on collision

Motorbike crash onto truck. This is the moment a motorcyclist unexpectedly found himself lying in the back of a truck on a busy street in Birmingham, England, after a side-on collision. This video is managed by Newsflare, video link here https://www.newsflare.com/video/217290/crime-accidents/motorcyclist-ends-up-in-trucks-bed-after-side-on-collision Dash-cam footage from a vehicle following behind shows a highway maintenance vehicle making a right turn after a dumper truck stops to give way. But the driver was unable to see the motorcyclist - travelling at "well over" 40mph, according to the driver. In the footage, the motorbike rider drives into the truck, which is sent shuddering after the collision, and lands inside the vehicle. The riderless bike falls to the ground while parts are sent spinning all over the road. Explains the driver: "I thought, 'Oh no, he's gone over into the back of the van.' He did a full somersault. I looked into the mirror and I could see him flat-out. He was in shock and was bleeding from his ear. He was taken away in an ambulance." The collision took place on New Town Row, as the maintenance vehicle was turning into Manchester Street, at around 9:30am June 27.

Uverejnil používateľ Dash Cam Network Streda 27. jún 2018

A zatímco pochroumanou motorku na videu nelze přehlédnout, po jejím řidiči jako by se slehla zem. Ve skutečnosti byl však vymrštěn do vzduchu a dopadl přímo do korby nákladního vozu.

„Udělal přemet a dopadl přímo do mého auta. Viděl jsem ho ve zpětném zrcátku. Byl v šoku a krvácel z ucha. Sanitka ho odvezla do nemocnice,“ popsal nehodu řidič náklaďáku. Zdravotní stav motorkáře Daily Mail neuvedl.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků