Hlavní obsah

Nahrávka vyděsila policisty. Viděli na ní ducha

Na policejní stanici v Hartfordu v Connecticutu běhá ještě dnes některým strážcům zákona mráz po zádech. Bezpečnostní kamera snímající parkoviště totiž zachytila podivný úkaz, který připomíná řádění zlomyslného ducha.

Nahrávka vyděsila policisty. Viděli na ní ducha

Videozáznam ukazuje bílý mlžný sloupec, který se pohybuje okolo policejního auta. Navíc to vypadá, jako by v něm někdo kráčel a zanechával stopy, které záhy zase mizí. Ještě podivnější je, že onen neidentifikovatelný návštěvník utrhne zrcátko od auta.

"Na konci směny šel náš člověk k autu a zjistil, že zrcátko leží utržené na zemi," svěřil se poručík Brian Foley. „Nejdříve jsme si byli jistí, že je to práce vandalů, ale když jsme viděli to podivné video, změnili jsme názor,“ dodal.

Policisté se rozhodli požádat o pomoc při luštění záhady místní televizní stanici a odborníky.

Meteorologové se při přezkoumávání záběrů shodli na tom, že se pravděpodobně jedná o specifický jev, minitornádo vytvořené prachovým větrem, který se zvedá nad chodník a bere s sebou vše, co mu v té chvíli stojí v cestě. Místním policistům prý ale tohle vysvětlení nestačí. „Je opravdu přinejmenším zajímavé, že při tom všem bylo utrženo zrcátko,“ zapochyboval Foley.

Duchové se na všemožných videozáznamech objevují poměrně často a ve většině případů se jedná o podvrhy nebo racionálně vysvětlitelné přírodní úkazy. Americký „autoduch“ patří nejspíš do této kategorie, ale to nic nemění na faktu, že dokázal pořádně vyděsit partu zkušených policistů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků