Hlavní obsah

Na koncert Kabátů dorazila i Sabina Laurinová

Pepa Vojtek se svojí kapelou Kabát dokázal nemožné. O skoro dvacet tisíc fanoušků předběhli návštěvnost pražského koncertu popové divy Madonny. Na Kabáty přišlo na šedesát tisíc fanoušků a v davu tleskala i matka Vojtkovy dcery Valentýnky Sabina Laurinová.

Na koncert Kabátů dorazila i Sabina Laurinová

Kabáti neměli předkapelu, začali krátce po osmé a neslezli z podia další více jak dvě hodiny. "Byla to naprostá paráda. A je neuvěřitelné, jak měli vše zvládnuté. Doprava nekolabovala, vstupovalo se bezproblémově, žádné hodinové čekání, na místě byly naprosto čisté mobilní toalety, ve kterých byl i v deset hodin stále toaletní papír.... Oproti Madonně, na jejímž koncertu organizace byla katastrofální, mají burani z Teplic hodně navrch," řekl Novinkám jeden z fanoušků. 

Jediné co dopadlo fiaskem, byl totální výpadek mobilních sítí. Šedesát tisíc lidí sdělující své zážitky po telefonu zřejmě bylo na mobilní operátory moc, a tak na Vypichu nebylo možné telefonovat ani napsat esemesku.

Koncertu přihlížela řada známých tváří. Nechyběla ani herečka Sabina Laurinová s přítelem Karlem Kameníkem a  dcerou Valentýnkou, kterou má s Pepou Vojtkem. "Vája se strašně těšila. Má Kabáty hrozně ráda," prozradila Laurinová.

Kabáti jsou jednoznačně nejúspěšnější českou kapelou. Na žádný jiný koncert českého umělce nepřišlo tolik fanoušků.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků