Hlavní obsah

Myči oken se převlékli za komiksové hrdiny, aby potěšili děti v nemocnici

Pobyt v nemocnici nebývá zrovna radostná záležitost, což platí zejména u dětí. Myči oken v jedné dětské nemocnici v brazilském Sao Paulu se proto rozhodli, že zkusí malým pacientům náladu trochu spravit.

Myči oken se převlékli za komiksové hrdiny, aby potěšili děti v nemocnici

Dvojice umývačů se převlékla za komiksové superhrdiny a v kostýmech se spustila dolů ze střechy. Překvapeným dětem, které na ně mávaly a podávaly si s nimi ruce, tím vykouzlili na tvářích úsměv.

„Měla radost, vstala a šla se na ně podívat, což bylo velmi dobré. Když jsou nemocné, tak jsou skleslé a tiché, takže tohle jim pomůže, aby se bavily,“ citovala agentura Reuters Jaquelinu Maranhaovou, která měla v nemocnici svou osmiletou dceru Isabelu.

Děti mohly při této zvláštní příležitosti spatřit Batmana, Flashe, Ironmana, Spidermana a samozřejmě i Supermana.

„Když přijdu domů, obejmu svou dcerku a cítím se silnější, klidnější a volnější a mám pocit, že tento klid mohu přenést na tyto děti. A také cítím klid, protože objetí od dítěte je vždy výjimečné,“ dodal jeden z umývačů Daniel Barbosa.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků