Hlavní obsah
Koťata byla celníky záhy objevena. Foto: AFP, Profimedia.cz

Muž se snažil propašovat koťata v kalhotách. Prozradil ho mňoukající rozkrok

Čtyři koťata se přes hranici Singapuru a Malajsie snažil propašovat 45letý muž. A to vskutku netradičním způsobem - nacpal si je do kalhot. Nejenže tak celníky zaujal jeho poněkud rozměrnější rozkrok, ještě více je překvapilo, když se z něj začalo ozývat mňoukání. O případu informoval britský server Independent.

Koťata byla celníky záhy objevena. Foto: AFP, Profimedia.cz
Muž se snažil propašovat koťata v kalhotách. Prozradil ho mňoukající rozkrok

Muž se snažil překročit hranici států na přechodu Tuas. Celníkům však netrvalo dlouho a koťata u něj objevili. Záhy je předali veterinární správě, aby zjistila, zda nejsou nositeli nějakých nemocí, ať už vztekliny, nebo něčeho jiného, a nemohla by tak být hrozbou.

„Pašování zvířat do Singapuru bez licence je ilegální a hrozí za něj pokuta až do výše 10 000 dolarů (přes 223 000 korun), roční vězení nebo obojí,“ uvedli celníci v příspěvku na Facebooku, kde o bizarním případu informovali.

Trying to get past fur-midable officers? Impawsible. On 2 Jan, ICA officers detected four live kittens concealed in the...

Zveřejnil(a) Immigration & Checkpoints Authority dne Pátek 4. ledna 2019

Dodali, že díky podobným incidentům se zvyšuje riziko, že by někdo mohl přes hranice pronést skutečně nebezpečné předměty. Celníci proto ubezpečili, že budou nadále provádět důkladné kontroly, aby k něčemu podobnému nemohlo dojít.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků