Hlavní obsah
Foto: Profimedia.cz

Mrtvý přišel na vlastní pohřeb

Devětapadesátiletý zedník Ademir Jorge Goncalves podle stanice BBC šokoval svou rodinu, když se objevil na vlastním pohřbu. Příbuzní ho jen o den dříve identifikovali jako oběť automobilové nehody v jihobrazilském Paraná.

Foto: Profimedia.cz
Mrtvý přišel na vlastní pohřeb

Policie sdělila, že příbuzní si nemohli být identifikací úplně jistí, protože tělo bylo značně poškozené. Část rodinných příslušníků si nebyla jistá, ale jeho sestra a také pár přátel ano. Nakonec vzhledem k tomu, že rodina neměla žádné zprávy o Gonclavesovi a jistá podobnost existovala, vystrojili pohřeb.

Gonclaves se však neobjevil doma z mnohem prostšího důvodu - celou noc z neděle na pondělí propil s přáteli a rumu podobná lihovina pinga ho zmohla. Když se probral z opojení a zamířil domů, dozvěděl se o vlastním pohřbu.

Policejní mluvčí uvedla, že „zjevení“ mrtvého se z počátečního šoku rychle změnilo v úlevu příbuzných. Mrtvý byl následně identifikován v jiném státě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků