Hlavní obsah
Herec Morgan Freeman Foto: Reuters

Morgan Freeman se po téměř čtvrtstoletí rozvádí

Hollywoodský herec Morgan Freeman, který po nedělní nehodě stále setrvává v péči lékařů, se po 24 letech rozvádí se svou manželkou Myrnou Colleyovou-Leeovou. Americkému tisku to sdělil jeho právník, podrobnosti ale neuvedl.

Herec Morgan Freeman Foto: Reuters
Morgan Freeman se po téměř čtvrtstoletí rozvádí

S prohlášením pro média přišel Freemanův zástupce jen pár dní poté, co jednasedmdesátiletý herec havaroval se svým vozem a vážně se zranil. Teď se hvězda snímků Než si pro nás přijde nebo Million Dollar Baby zotavuje po operaci v nemocnici.

Nehoda se stala v neděli ve státě Mississippi. Herec mířící patrně domů sjel z vozovky a jeho auto se několikrát převrátilo. Ve voze s ním jela osmačtyřicetiletá Demaris Meyerová, kterou jeho mluvčí označila za kamarádku. Ženě se nic vážnějšího nestalo. Freeman utrpěl četné zlomeniny.

Přestože jeho tělo se z vážné dopravní nehody vzpamatovává dobře, manželství Morgana Freemana zřejmě prošlo vážnou krizí. Přitom Colleyová-Leeová a Freeman patřili k nejpevnějším vztahům v Hollywoodu.

Ještě než se vzali, žili spolu osm let, takže rozchod přichází de facto po dvaatřiceti letech soužití. S Myrnou má herec dvě děti, dvě další pak z předchozího manželství s Jeanette Adair Bradshawovou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků