Hlavní obsah

Monika Marešová: Mám přítele, rozvádět se ale nebudu

Manželka moderátora Leoše Mareše Monika je opět zadaná. Po rozchodu s podnikatelem Martinem Řezáčem si našla nového eventuálního otčíma svých dětí, se kterým ji seznámila její nejlepší kamarádka Ivanka Gottová. A není to žádný chudák. Monika Marešová randí s většinovým vlastníkem dopravní firmy CS Cargo Markem Lehečkou. Přesto ale tvrdí, že se rozvádět s manželem nebude. Není k tomu prý důvod.

Monika Marešová: Mám přítele, rozvádět se ale nebudu

Média jsou plná informací o vašem novém partnerovi Marku Lehečkovi. Jak dlouho jste spolu?

Je to zatím čerstvoučké. Seznámili nás jedni dobří přátele, které bych nerada jmenovala, protože by mě zabili. (smích). V Markově společnosti se cítím úžasně. Jsme spolu něco přes měsíc.

A s dětmi jste ho už seznámila?

Ne to ne. Zatím je čas.

Ale s Martinem Řezáčem jste je seznámila po kratší době.

To bylo o něčem jiném. Martin nebyl z Prahy, takže to jinak ani nešlo. Zatímco Marek je z Prahy. Můžeme si příjemně randit a nemusíme do toho tahat ty závazky.

Takže nyní je na řadě rozvod. Už jste o tom s Leošem mluvili?

Neřešíme ho. Není to na pořadu dne, takže k tomu není důvod. Jeho nikdo netlačí, aby se rozvedl. Mě taky ne. Takže není důvod, proč se rozvádět. My to mezi sebou máme vyřešené. Co se týče majetku a dětí, tak my jsme naprosto v pohodě. Nechce se nám do rozvodu, protože to je opruz a nic příjemného. Nač si kazit den?

Je možné, že se nikdy nerozvedete?

Já opravdu nevím. Nikdy jsem nad tím tak nepřemýšlela. Nevím, jestli o tom někdy přemýšlel Leoš, ale mě to zatím ještě nenapadlo řešit. Zní to divně, že? Zatím prostě není důvod. Jednou tomu tak možná nebude, ale momentálně se tím zabývat nechceme.

A je šance, že byste se vrátili k sobě?

Neumím si to představit. Ale vůbec.

Bydlíte stále na Hřebenkách?

Ano, stále. A měnit se to zatím nebude. Ale popravdě jsme bytovou situaci taky ještě neřešili. Budeme se o tom s Leošem ještě muset pobavit. On platí hypotéku, my tady bydlíme. My máme úžasný vztah. Jsme už jako brácha se ségrou. On teda říká, že mě bere víc než jako ségru, ale já to chci jen přiblížit, aby lidi pochopili, jaký máme vztah. Máme se strašně moc rádi. Zažili jsme spolu spoustu hezkých let. Neříkám, že poslední byla hezká, ale prostě se to stalo, nějak jsme se přes to přenesli. Máme spolu dvě úžasné děti, tak proč to kazit.

Takže už necítíte zášť?

Vůbec ne. Čas všechno spraví a to se mi stalo.

A co říkáte na Leošovu novou image?

Já nevím. Jsem z toho mírně rozpačitá. Jako něco se mi líbí, ale to s tou čepičkou na MTV mi přišlo divný. Některé outfity nejsou špatné, ale jak co. Navíc ho v tom nevidím osobně. Je rozdíl, když ho vidím se mihnout na Cenách Anděl, a pak bych ho viděla na vlastní oči. Třeba v televizi mi přišlo, že v té džínsové bundě vypadá jak kluk z Ostravy, ale už jsem neviděla, že pod bundou má košili s kravatou. To je přesně ono. Je to nějak vystylizované, ale když to nevidíš v celku, těžko se to hodnotí.

Řekla jste mu svůj názor?

Ani nevím, jestli jsme se o tom bavili. Ale musím říct, že lidé z mé rodiny říkají, že od té doby, co nejsme spolu, vypadá jako vágus.

To máte strašně kritickou rodinu.

Oni ho mají ale rádi. To není myšlené ve zlém. Přijde jim, ale že vypadá trošku ušmudlaně.

Viděla jste se už s Leošovou partnerkou Hankou Svobodovou?

Ještě k tomu nedošlo. Nedokážu ji posoudit. Je to určitě hezká holka, ale nemůžu dál soudit.

Vídáte se ještě s Patrikem Hezuckým a Leošovými přáteli?

S Patrikem jsem se dlouho neviděla. Ani předtím jsme se nějak nevídali. Občas se vidím s Leošovým řidičem. Leoš pro mě teď připravoval narozeninovou oslavu. Bylo vtipné, že tam byl Leoš i můj přítel. Byl tam právě i jeho řidič Milan a svědek ze svatby David. Takže jsme si popovídali. Oni mě mají rádi a já je taky.

Sledovala jste tu kauzu, jak Leoš přišel opilý do Ranní show?

Samozřejmě, že jsem to sledovala. Co na to mám říct? Mrzí mě to. Ale vím, že z toho byl Leoš upřímně špatný, což je dobře. Kdyby si z toho nic nedělal, bylo by to špatně. Byl z toho ale rozhozený. Podle mě se vzpamatovává. Už není tak agresivní. Třeba jde do sebe.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků