Hlavní obsah

Módní návrhářka amerických prezidentů Jamie Sadocková chce oblékat Lady Gaga

Americká výtvarnice a módní návrhářka Jamie Sadock, která obléká bývalé prezidenty USA George Bushe s Billem Clintonem, filmového Jamese Bonda Seana Conneryho, svalovce Sylvestera Staloneho nebo zpěvačku Celine Dion, zavítala do Prahy. "Ráda bych pracovala alespoň na jednom modelu pro Lady Gaga," svěřila se Novinkám se svým tajným přáním Sadocková.

Módní návrhářka amerických prezidentů Jamie Sadocková chce oblékat Lady Gaga

Jedna z nejuznávanějších osobností světového oděvního průmyslu prozradila, které celebrity pro ni byly opravdovým oříškem. "Potkala jsem tolik lidí a dalo by se říci, že se z některých stali mí osobní přátelé. Pracovat s nimi je radost, ale opravdovou výzvu byly osobnosti Hugh Grant a Angelina Jolie. Dodnes se také skláním před šarmem a chováním pana Seana Coneryho," svěřila se Novinkám při otevření obchodu nesoucího její jméno v pražském obchodním centru Palladium.

Jamie Sadock spolupracovala také na několika hollywoodských snímcích. "Skvělá a zábavná práce byla na filmu Harley Davidson a Malboro Man v hlavní roli se známým průšvihářem Mickey Rourkem," usmívá se návrhářka.

Jednou z jejích nejznámějších zákaznic je Celine Dion, interpretka hitu My Heart Will Go On z filmu Titanic. "Celine nosí naše oblečení doma v Kanadě. Je to opravdová dáma, která je náročná nejen na nás, ale především na sebe. Materiál vybírá velice pečlivě a chce jen to nejlepší a někdy pracujeme i ve dne v noci," řekla Sadocková.

"Celkově je to hodně náročné, ale já jsem ráda - je to přece paní zpěvačka," dodává Sadocková, která se specializuje na volnočasovou a sportovní módu pro ženy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků