Hlavní obsah

Moderátorka Romana Vítová je podruhé těhotná

Moderátorka Romana Jákl Vítová (33) je v pátém měsíci těhotenství. Druhého potomka čeká s manželem, producentem, režisérem a bývalým přeborníkem v judu Petrem Jáklem (37). Pohlaví miminka manželé ještě neznají. "Sledujeme ultrazvuky, ale zatím není vidět, jestli to bude holčička, nebo chlapeček," řekla Novinkám šťastná Vítová.

Moderátorka Romana Vítová je podruhé těhotná

Bývalá rosnička televize Prima o druhém dítěti uvažovala dlouho. Dokonce vyjádřila přání, že by byla ráda, kdyby se přírůstek do rodiny narodil v létě a ne až do tuhé zimy. To se jí nakonec podařilo.

"Děťátko jsme počali prakticky napoprvé. S Petrem jsme si vždycky říkali, že by bylo fajn mít nejméně dvě děti. Teď se zdá, že se nám přání v květnu splní," raduje se krásná modelka, která s Jáklem vychovává téměř tříletou dcerku Sofinku.

"Sofinka se na sestřičku nebo bratříčka moc těší. Neustále mi hladí a pusinkuje bříško. Je to hrozně roztomilé," rozplývá se.

I když se v médiích objevilo, že má vážné zdravotní potíže, blonďatá těhulka to odmítá. "Jsem v pořádku, miminko také. Rozhodně nejsem na rizikovém těhotenství. Jen kvůli některým věcem musím být opatrnější než jiné maminky. Nesmím například cvičit. Dál bych to ale nerozebírala," uvedla Vítová, která přibrala šest kilogramů.

"Mám klasické těhotenské chutě. Nejvíc na sladké. Pořádám doslova noční nálety na bonboniéry. Jsem ráda, že našemu prckovi chutná už před narozením," dodává Romana Jákl Vítová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků