Hlavní obsah

Modelka Hana Horová se vdala, svobodu zapíjela s Krainovou

Modelka roku 1995 Hana Horová se vdala. V sobotu řekla ano dlouholetému příteli Michaelu Freibergerovi, se kterým má již dvouletého syna. Poslední den svobodné slečny zapíjela ve společnosti topmodelky Simony Krainové.

Modelka Hana Horová se vdala, svobodu zapíjela s Krainovou

Romantický obřad se konal v kapličce v botanické zahradě v Troji.

Horová se rozhodla svatbu pořádně utajit. "Ano" řekla jen před oddávajícím a dvěma svědky. "Rodiče se o svatbě dozvěděli až při slavnostním obědě v sobotu odpoledne," prozradila Horová.

Netradičně pojala také rozlučku se svobodou. Žádný divoký mejdan s kamarádkami se nekonal. Poslední den svobody oslavila se svým nastávajícím den před obřadem v pražském SaSaZu na oslavě narozenin DJ Bryana.

V klubu se sešly hned dvě známé topmodelky. Ten den se tajně vdala za Karla Vágnera modelka Simona Krainová a v SaSaZu měla slavnostní večeři s přáteli. S Horovou pak slavily společně.

Hana Horová hrála ve filmnu Válka Barev. V roce 1995 se stala Modelkou roku a porazila ve finále i Alenu Šeredovou nebo Petru Minářovou

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků