Hlavní obsah

Mladík bezcitně okradl stařenku na kolečkovém křesle

Policie v newyorském Brooklynu pátrá po muži, který koncem července bezohledně okradl starou paní na invalidním vozíku. Záběry bezpečnostní kamery v ulici nyní zveřejnila policie ve snaze bezcitného zloděje dopadnout.

Mladík bezcitně okradl stařenku na kolečkovém křesle

Zločin se odehrál ve středu 20. července krátce po jedné hodině odpoledne na rohu ulic Wyckoff Avenue a Bleecker Street v newyorském Brooklynu. Na záběrech je bílý muž, o výšce zhruba 180 centimetrů a váze kolem 80 kilogramů. Nejprve projde kolem své oběti, 78leté stařenky na invalidním vozíku, poté se otočí, popadne její kabelku a utíká pryč.

Reportér televize CBS 2, Sean Hennessey, ukázal záznam loupeže sousedům okradené paní. To, co viděli, je okamžitě rozčílilo a nikdo nemohl uvěřit, že je někdo něčeho podobného schopen.

„Je to zvěrstvo,“ řekla Melissa Medinaová. „Je skutečně znepokojivé, když se setkáte s něčím podobným, zvláště jde-li o starou ženu na kolečkovém křesle. Jak to může někdo udělat,“ dodala Sheena Chatarpalová.

Při incidentu sice stará paní nebyla nijak zraněna, přišla však o kabelku s celým obsahem. Jedna žena ze sousedství uvedla, že jí muž na videu připadal povědomý, což potvrdili i ostatní. Nemuselo by tedy trvat dlouho, než bude zloděj za svůj bezohledný čin potrestán, uvedla televize CBS 2.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků