Hlavní obsah

Miss Váchovou už pět let nechává manžel na Valentýna samotnou

Miss ČR Lucie Váchová už pět let neslavila svátek zamilovaných se svým manželem, jachtařem Davidem Křížkem. Každý rok je pracovně v zahraničí a Lucie zůstává v Čechách sama.

Miss Váchovou už pět let nechává manžel na Valentýna samotnou

Lucie Váchová žije s jachtařem Davidem Křížkem bezmála pět let. Za tu dobu spolu nestrávili jediného Valentýna. David jako jachtař je vždy na cestách. "Vždycky si chystám, jak to pěkně oslavíme, mám to zaznamenané v diáři a nakonec jsem vždycky někde v zahraničí," říká Křížek.

Letos se rozhodli Valentýna oslavit předčasně a odjeli na romantický víkend na Šumavu. S manželem si vybrali útulný wellness hotel v blízkosti sjezdovky Špičák. "Jsme oba velcí sportovci, tak si ani jinak Valentýna neumím představit," prozrazuje Lucie.

Pojali ho sportovně, celý den strávili na sjezdovce a večer ho zakončili v hotelovém bazénu, ovšem bez zamilovaných srdíček.

„Taková ta přehnaná romantika mi vadí. Pro mě je to kýč a sama to nevyhledávám. Dnů, kdy si ale vyznáváme lásku, máme během roku víc,“ řekla v pořadu Prominenti na TV Barrandov modelka.

Křížek přiznal, že je romantický typ a svátky jako Valentýn má rád. "Tyhle svátky prožívám, je to hezký," tvrdí. Váchová dodala, že její manžel nikdy nezapomene na květinu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků