Hlavní obsah
Speciální pódium. Foto: KV Arena

Miss Honduras se cítí rasově diskriminovaná

Miss Honduras se soudí s pořadatelem soutěže, který se kvůli tomu bude muset podrobit psychiatrickému vyšetření.

Speciální pódium. Foto: KV Arena
Miss Honduras se cítí rasově diskriminovaná

Soutěže o nejkrásnější dívky pravidelně provázejí skandály. Většinou se cítí poškozeny účastnice, které nezvítězily, i když někdy se naštvou také vítězky, které nedostaly to, co jim bylo slíbeno.

Jako osmnáctiletá Miss Honduras Erika Ramírezová, která obvinila pořadatele soutěže, módního návrháře Eduarda Zeblaha, že ji nejen ukradl dárky, které měla jako vítězka dostat, a že dovolil svým přátelům, aby ji sexuálně obtěžovali. Dokonce ho obvinila z rasové diskrimace, protože patří k patří k etniku afrokaribským garifunů.

Zablah na obvinění odpověděl podáním žaloby pro pomluvu, obvinil Ramírezovou, že je lhářka, a odebral jí titul s odůvodněním, že se ve skutečnosti narodila v Nikaragui, a proto na něj nemá nárok, což je ovšem podle dokladů, které rozlícená krasavice předložila, bohapustá lež.

Korunu všemu nasadila vládní komise pro etnické záležitosti, která požaduje, aby se Zablah podrobil psychiatrickému vyšetření, protože takhle se přece normální, rozumný a duševně zdravý člověk chovat nemůže.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků