Hlavní obsah

Milenka Soukupa už jeho manželský vztah neřeší

Zpěvačka Lucia Šoralová (32), dlouholetá milenka hudebního skladatele Ondřeje Soukupa (57) má výrazný silný hlas a je snad naší nejmenší i nejkřehčí zpěvačkou. Citově se ovšem drobná zpěvačka již značně obrnila, svůj vztah se skladatelem Soukupem už jednoduše bere takový, jaký je.

Milenka Soukupa už jeho manželský vztah neřeší

"Chodím ve zvláště vysokých kramflíčkách a velmi často i s pánským kloboukem na hlavě. Měřím 154 centimetrů, a tak se snažím působit vyšším dojmem. A pokud jde o moji křehkost, ta není kvůli nějakému cvičení," prozradila muzikálová představitelka Johanky Arku.

"Možná, že bude potřeba, abych začala pravidelně cvičit. Teď cvičím jen nárazově, někdy přímo zuřivě, a pak zase dlouho nic. Jím normálně, jen už čtyři roky nemám v jídelníčku mléčné výrobky. Ale jinak jím fakt všechno," dušovala se.

Nyní se Lucia objevila Ondřejem Soukupem i na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Šli se podívat na vystoupení skupiny Nightwork v Poštovním dvoře, ve které hraje syn Ondřeje Soukupa František. Lucia přitom působila dojmem, že se už smířila s tím, že se její přítel se svou ženou Gábinou Osvaldovou nerozvede. Přesto spolu má milenecký pár stále více společného.

Jde o vztah, ne o jeho formu

Lucia teď vystupovala i v Soukupově muzikálové show Šachmat a Brutální Nikita v Divadle Hybernia. A připravuje se na obnovenou premiéru muzikálu Johanky z Arku opět s hudbou Ondřeje Soukupa a s texty písní Gábiny Osvaldové.

"Johanka z Arku je mojí osudovou rolí. Je mi velmi blízká, moc se na obnovenou premiéru těším. A pokud jde o moji lásku, jde o vztah, ne o jeho formu. Formu vztahu prostě neřeším," uvedla Šoralová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků