Hlavní obsah
Lokalita budoucí těžby štěrkopísku va loukách Hejtman. V těsné blízkosti probíhá proces vyhlašování přírodní památky Záříčské louky. Foto: Michal Pospíšil / Google Earth

Milenka: Mám důkaz o sexu s Beckhamem

Anglický fotbalista David Beckham a jeho manželka Victoria tvrdí, že hráčovy milostné aféry jsou smyšlené a absurdní. Beckhamova bývalá asistentka Rebecca Loosová však ujišťuje, že má důkaz o pohlavním styku, který klidně předloží. Veřejnost by se měla vše dozvědět již ve čtvrtek v rozhovoru pro televizní stanici Sky One.

Lokalita budoucí těžby štěrkopísku va loukách Hejtman. V těsné blízkosti probíhá proces vyhlašování přírodní památky Záříčské louky. Foto: Michal Pospíšil / Google Earth
Milenka: Mám důkaz o sexu s Beckhamem

Televize již zveřejnila pár úryvků z hodinového rozhovoru s Loosovou. "Vím něco o jeho těle, co může vědět jen žena, která s ním byla v posteli," prohlásila před kamerami Rebecca. "Lidé říkají, že jsem lhářka, ale už dnes uvidí, že nevyprávím žádné pohádky."

Tým Beckhamových právníků v současnosti zvažuje žalobu na Loosovou, ta si však s případnými soudními opletačkami neláme hlavu. "Když mě dají k soudu, půjdu tam bez obav," řekla šestadvacetiletá dcera nizozemského diplomata.

V posteli ji prý krmil jahodami

Světový tisk informoval, že kanál Sky One za exkluzivní rozhovor zaplatil půl miliónu liber a dalších tři sta tisíc prý Loosová dostala za převyprávění příběhu listu News of the World. Televize však podobné spekulace nepotvrdila a odmítla je komentovat.

Údajná milostná avantýra se podle Rebeccy měla odehrát loni v létě v době Beckhamova přestupu do klubu Real Madrid. "Cítila jsem se jako nejšťastnější žena na světě, když mě ráno v hotelové posteli krmil jahodami. Plánoval, že budu jeho učitelkou španělštiny," řekla Loosová.

Druhá milenka lhala

Sarah Marbecková, která chtěla vytěžit z rozpoutané aféry kolem fotbalistova milostného života a vymyslela si vlastní historku, nevydělá na svém příběhu vůbec nic. "Všechno si vymyslela. Řekla mi to," uvedl pro The Daily Telegraph David Wade, majitel australské agentury poskytující služby luxusních prostitutek.

Beckham již zakázal několika reportérům několika britských listů vstup na tréninky Realu. S manželkou Victorií pak pózoval fotografům při nákupech v centru Madridu, aby dal najevo, že aféra jeho šťastné manželství nijak nepoznamenala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků