Hlavní obsah

Michal Dvořák si odvezl syna z porodnice, přítelkyni daroval auto za milión a půl

Muzikant Michal Dvořák a dýdžejka Lucca opustili s pětidenním synem Michalem porodnici. Dýdžejku čeká doma luxusní dárek. Dvořák jí koupil auto za milión a půl. Šťastný pár chystá svatbu.

Michal Dvořák si odvezl syna z porodnice, přítelkyni daroval auto za milión a půl

Muzikant Michal Dvořák s přítelkyní Lucií Kvasnicovou, která používá umělecké jméno DJ Lucca a pětidenním synem Michalem opustili porodnici  v pražském Podolí v pátek ve 12 hodin.

Michal překvapivě Lucii nekoupil květiny, jak bývá u šťastných otců zvykem. „Lucka je na kytky alergická a navíc jsem byl celou dobu v porodnici s Luckou a spal jsem tady,“ řekl Novinkám Dvořák.

„Koupil jsem jí auto - Volkswagen Tiguan a ještě samozřejmě dostane nějaký briliant,“ prozradil Dvořák.

Při odchodu z porodnice pětidenní Michal plakal, měl hlad a dával to rodičům pořádně znát. „Kojím každé dvě hodiny. Hned v autě malého nakrmím,“ usmála se DJ Lucca.

Lucie porodila syna Michala v pondělí v 10:17 císařským řezem. Otec byl u porodu. „První den si moc nepamatuji, měla jsem zákaz vstát a 24 hodin jsem ležela na zádech a byla jsem pod vlivem opiátů,“ řekla Lucie.

„Úterý a středa byly šílené, jizva hodně bolela, nemohla jsem se ani sklonit. Každý den je mi ale lépe a lépe,“ prozrazuje.

Výbavičku mají kompletní. "Myslím, že toho máme víc než nakonec budeme potřebovat. Nejdéle jsme vybírali kočárek," usmívala se při odchodu z porodnice dýdžejka.

Michal Dvořák byl třikrát ženatý, s žádnou z bývalých manželek potomka neměl. Až Lucie, se kterou žije na hromádce, mu porodila syna. „Na manželství jsem nezanevřel, určitě se vezmeme. Svatba bude,“ dodal šťastný otec.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků