Hlavní obsah
Foto: Evropa 2

Michaela Wostlová nacvičuje finále na Miss International

První vicemiss České republiky 2004 Michaela Wostlová se v těchto dnech pilně připravuje v Číně na finále soutěže Miss International. Spolu s ostatními finalistkami trénuje zejména choreografii na slavnostní večer, který se bude konat 16. října.

Foto: Evropa 2
Michaela Wostlová nacvičuje finále na Miss International

"Od rána se tady pořád něco děje, nacvičujeme zrovna choreografii na finále plavek. Je to hrozně složité, ale docela to zvládám, musím se pochválit," sdělila v pondělí Wostlová.

Třiadvacetiletá blondýnka s modrýma očima pocházející z Českých Budějovic odletěla na soutěž koncem září. Nejdříve se všechny krásky vzájemně poznávaly v Japonsku.

Hodní Japonci

"Aneta ze Slovenska je moc fajn, i s Polkou si rozumím. Moc mě překvapilo, že jsou všichni Japonci hodní a sympatičtí, pořád se chtějí s námi fotit. Včera jsme se byly podívat do starodávného města, tak mám pár foteček," popsala své zážitky Wostlová, která se do těchto končin podívala poprvé v životě.

Kromě prohlídky památek čekalo na dívky v Japonsku i focení, pózování a promenády na přehlídkovém mole. Zároveň porota vyhlásila nejkrásnější národní kroj. Tuto cenu získala se svým tradičním oděvem krasavice z Ruska.

V Číně, kam dívky dorazily 8. října, už ale skončila zábava a začala práce. Během týdne musejí finalistky vyladit formu na promenádu v plavkách, večerních šatech a národních krojích.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků