Hlavní obsah
Trenér SKST Teplice Karel Freimann Foto: Milan Řehák

Medvěd vyjedl invalidovu kuchyň

Dům šestapadesátiletého obyvatele Colorada navštívil medvěd. Zvíře vážící asi 230 kilogramů se na dvě hodiny usídlilo v kuchyni, kde spořádalo čokoládové zásoby. Informoval o tom internetový server RM News.

Trenér SKST Teplice Karel Freimann Foto: Milan Řehák
Medvěd vyjedl invalidovu kuchyň

Majitel domu Tom Isaac však nemohl nijak zakročit nebo se z domu vzdálit. Je totiž po nehodě v roce 1982 paralyzován a nemůže se sám volně pohybovat.

"Slyšel jsem, jak dvě hodiny všechno v kuchyni ničí," postěžoval si Isaac, který celou dobu trnul, kdy se medvěd přesune do jeho ložnice a napadne jej.

Zvíře se naštěstí věnovalo pojídání dvou kilogramů čokoládových pochutin, které prý všechny spořádal.

Zásoby na zimu

Příhoda není prvním případem návštěvy medvěda v lidském příbytku. Stejný chlupáč, který si již získal přezdívku Fat Albert, se do Tomova domu v minulosti vkradl alespoň třikrát.

V tomto ročním období si medvědi dělají zásoby před tím, než se uloží k zimnímu spánku. Vidina jídla je proto někdy dohání až do lidských domovů.

Při setkání s jedním z největších masožravců z oblasti Colorada odborníci doporučují obyvatelům, aby zůstali v klidu, neutíkali ani nedělali prudké pohyby. Rovněž by se měli vyhnout přímému očnímu kontaktu s medvědem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků