Hlavní obsah

Medvěd v čínském safari vyskočil na auto s rodinou. Nedopadlo to dobře

Chvíle hrůzy zažila rodina projíždějící čínským safari parkem v provincii Chaj-nan. Na jejich automobil tam vyskočil medvěd a pod jeho tíhou prasklo čelní sklo vozu. Na záběrech zveřejněných agenturou AP je slyšet brek vystrašeného dítěte. Podle správce však řidič porušil pravidla parku, píše server listu The Daily Mail.

Medvěd v čínském safari vyskočil na auto s rodinou. Nedopadlo to dobře

Tříčlenná rodina navštívila v neděli tropický wildlife park a botanickou zahradou na jihu země, kde prohlídky probíhají i formou drive thru. Když jeden z medvědů začal vylézat ze křoví poblíž, řidič v naději, že si zvíře budou moct lépe prohlédnout, na místě zastavil.

A opravdu k velmi blízkému setkání došlo. Šelma, pravděpodobně medvěd ušatý, totiž vyskočila na kapotu a během pár vteřin prošlápla přední okno. Zaměstnanci okamžitě přispěchali na pomoc a medvěda zahnali. Nikomu se přitom nic nestalo.

Zástupci parku tvrdí, že za incident může řidič vozidla. V areálu je totiž kromě vystupování z vozů zakázáno i zastavovat. Po vzájemné dohodě nakonec ale opravu škod na vozidle uhradí provozovatel parku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků