Hlavní obsah

Medvěd se zatoulal na předměstí, zahnal ho pes

Až do obydlené oblasti na předměstí kalifornského Los Angeles se v úterý zatoulal medvěd. Chodil po okolí a zkoumal, co by snědl. Na zahradě jednoho domu se ovšem střetl se psem, který se velké šelmy nezalekl a vyhnal ji pryč.

Medvěd se zatoulal na předměstí, zahnal ho pes

Medvěd se podle stanice ABC7 toulal po městečku Bradbury několik hodin. Nejprve si dopřál koupel v bazénu na zahradě jednoho z tamních domů, načež se přesunul do nedaleké zalesněné oblasti, kde trhal ovoce ze stromů a žral ho.

Stihl pak ještě prohnat srnku, která však byla dost rychlá, aby mu utekla.

Poté narazil na psa. Toho medvěd hnal přes zahradu až k domu, kde se však role obrátily. Bojovný pes se po krátkém vzájemném vyčkávání na váhajícího medvěda rozběhl a uhájil tak své obydlí.

Následně se medvěd ještě toulal po okolí, než zcela zmizel z dohledu.

Pro místní obyvatele je starým známým, potkávají ho tam často. Stejně tak o něm vědí policisté, je totiž očipovaný. „Vždycky udělá nepořádek okolo naší popelnice. Nikdy jsem si nevšiml, že by provedl něco většího, než že obrátil popelnici a hledal jídlo. Žere moje avokáda nebo ovoce, které najde, ale to je asi tak všechno,“ uvedl pro ABC7 místní obyvatel Mike Tavakkoli.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků