Hlavní obsah

Medvěd se zatoulal na předměstí, zahnal ho pes

Až do obydlené oblasti na předměstí kalifornského Los Angeles se v úterý zatoulal medvěd. Chodil po okolí a zkoumal, co by snědl. Na zahradě jednoho domu se ovšem střetl se psem, který se velké šelmy nezalekl a vyhnal ji pryč.

Medvěd se zatoulal na předměstí, zahnal ho pes

Medvěd se podle stanice ABC7 toulal po městečku Bradbury několik hodin. Nejprve si dopřál koupel v bazénu na zahradě jednoho z tamních domů, načež se přesunul do nedaleké zalesněné oblasti, kde trhal ovoce ze stromů a žral ho.

Stihl pak ještě prohnat srnku, která však byla dost rychlá, aby mu utekla.

Poté narazil na psa. Toho medvěd hnal přes zahradu až k domu, kde se však role obrátily. Bojovný pes se po krátkém vzájemném vyčkávání na váhajícího medvěda rozběhl a uhájil tak své obydlí.

Následně se medvěd ještě toulal po okolí, než zcela zmizel z dohledu.

Pro místní obyvatele je starým známým, potkávají ho tam často. Stejně tak o něm vědí policisté, je totiž očipovaný. „Vždycky udělá nepořádek okolo naší popelnice. Nikdy jsem si nevšiml, že by provedl něco většího, než že obrátil popelnici a hledal jídlo. Žere moje avokáda nebo ovoce, které najde, ale to je asi tak všechno,“ uvedl pro ABC7 místní obyvatel Mike Tavakkoli.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků