Hlavní obsah

Maskér pokořil světový rekord v líčení rtů, zvládl 303 žen za hodinu

Do Guinnesovy knihy rekordů se člověk s trochou fantazie může dostat téměř s čímkoli. Tentokrát bylo pokořeno dosavadní prvenství v líčení rtů z původních 180 za hodinu na 303. Právě tolika ženám nanesl světově uznávaný maskér Rick DiCecca na ústa rtěnku a jeho jméno se tak objeví v kategorii „aplikace rtěnky“.

Maskér pokořil světový rekord v líčení rtů, zvládl 303 žen za hodinu

Během úspěšného pátečního pokusu v americkém Chicagu musela být dodržena pravidla v podobě použití vlastní rtěnky každé z účastnic. DiCecco zároveň musel dodržet linii horního i dolního rtu, barvu nanést po celé ploše úst, ale nepřetáhnout vedle.

Na celý průběh dění dohlížel arbitr spravující Guinnesovu knihu rekordů Danny Girton, který tento pokus popsal jako jeden z nejživějších, které za jeho dlouhé působení v tomto oboru zažil.

„Bylo to skvělé díky té zábavě, energii a nadšení, které do toho všichni dali. To vše udělalo tento den nezapomenutelným a já jsem velmi rád, že Rick rekord získal,“ uvedl Girton.

„Je skvělé, že se mi to podařilo. Nevěřil jsem si, dokud jsme se nedostali ke 180. ženě, ale potom jsem se uvolnil a už to šlo samo,“ dodal šťastnýDiCecco.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků