Hlavní obsah

Mariah Careyová je deset let bez chlapa

Sexy zpěvačka Mariah Careyová (37), jejíž pěti oktávový hlas stále nenašel v hudebním světě konkurenci, se přiznala, že již deset let nemá opravdového partnera. Až paranoidně se totiž obává, že by někdo mohl zneužít její důvěry a lásky. Myslí si, že každý chlap, který by se jí dostal pod kůži by jen toužil pořídit skryté záběry z jejich sexuálních radovánek a vystavit je na internetu.

Mariah Careyová je deset let bez chlapa

"Od rozvodu s Tommym Motolou jsem vlastně neměla žádný perspektivní partnerský vztah," posteskla si pěvecká ikona s tím, že jí nedají spát moderní technologie, kterých se bojí víc než čert kříže.

"Vždycky, když jdu s někým na rande, děsím se toho, že ten muž má někde skrytý mikrofon nebo kameru, aby mě mohl kompromitovat na internetu nebo v jiných médiích," prozradila své obavy a dodala, že si je svého přehnaného strachu vědomá.

"Když už si pustím někoho do své ložnice, důkladně ho zkontroluji, jestli nemá schované nějaké technické zařízení. Nechtěla bych se dočkat toho, že by se miliony uživatelů internetu koukaly, jak si s někým užívám," prohlásila se smíchem zpěvačka, která své obavy z moderních technologií dokonce vtělila do nové písně Touch My Body ze svého posledního alba E=MC2.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků