Hlavní obsah
Tiger Woods s Elin Nordegrenovou Foto: Profimedia.cz

Manželství Tigera Woodse je minulostí

Manželství golfisty Tigera Woodse a Elin Nordegrenové je minulostí. V pondělí to pár uvedl ve společném prohlášení. Nordegrenová se s Woodsem rozvedla přibližně devět měsíců poté, co vyšlo najevo, že jí byl nevěrný.

Tiger Woods s Elin Nordegrenovou Foto: Profimedia.cz
Manželství Tigera Woodse je minulostí

„Mrzí nás, že naše manželství skončilo, a oba tomu druhému přejeme všechno nejlepší v budoucnu,“ uvádí prohlášení zveřejněné na Woodsových oficiálních stránkách s tím, že hlavní starostí obou zůstává péče o děti. Ta má být podle verdiktu soudu na Floridě střídavá. Woods má s bývalou modelkou Nordegrenovou dvě děti - tříletou Sam a rok a půl starého Charlieho.

Pár byl oddán před šesti lety. Nevěry fenomenálního golfisty byly prozrazeny loni v listopadu po jeho autonehodě, při níž byl údajně pod vlivem alkoholu a ve společnosti neznámé ženy. Později přiznal tříletý vztah s barmankou, načež se postupně přihlásilo dalších 13 žen, že byly jeho milenkami. Často jim údajně zaplatil za mlčení.

Manželka se od Woodse odstěhovala loni před Vánocemi, golfista se pak léčil a znovu začal soutěžit.

Podrobnosti majetkového vyrovnání nejsou známy. Média spekulovala, že by Nordegrenová mohla získat až tři čtvrtě miliardy dolarů (v přepočtu bezmála šestnáct miliard korun).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků