Hlavní obsah

Manželka připravila Tysona téměř o všechno

Kontroverzní americký boxer Mike Tyson se v pondělí po téměř šestiletém manželství rozvedl se svou druhou ženou. Soud tak vyhověl návrhu Moniky Turnerové, která žádost o rozvod podala loni v lednu.

Manželka připravila Tysona téměř o všechno

Tysonova exmanželka, která pracuje jako pediatrička v jedné washingtonské nemocnici, získá navíc od bývalého mistra světa v těžké váze 6,5 milionu dolarů z jeho budoucích výdělků. Pokud by se s placením opozdil, naroste suma na 9 miliónů dolarů. Vedle toho připadne Tysonové i venkovské sídlo v Connecticutu za 4,75 milionu a dům ve Washingtonu, který má hodnotu čtyři miliony dolarů a v němž Turnerová žije. Soud také rozhodl, že syn i dcera Tysonových zůstanou po rozvodu v matčině péči.

"Moje klientka je s rozsudkem spokojena a je připravena začít nový život," řekl po jednání soudu právní zástupce Turnerové Sanford Ain. Boxerův zástupce nebyl po verdiktu k zastižení.

Šestatřicetiletého Tysona, jemuž po tomto rozvodu zůstal pouze jeho dům v Las Vegas, tak opustila i druhá manželka. Tou první byla herečka Robin Givensová, s níž se rozvedl v roce 1989.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků