Hlavní obsah
Zahájení vernisáže v galerii Stará radnice ve Zvoleně. Foto: Zdeněk Ručil

Madonna si prý nechala udělat plastiku

Královna popu Madonna překvapila na předávání prestižních hudebních cen Grammy svým dokonalým a mladistvým vzhledem. Zcela pochopitelně se ihned objevily spekulace, že si zpěvačka dopřála plastickou operaci, která jí údajně zkrášlila obličej.

Zahájení vernisáže v galerii Stará radnice ve Zvoleně. Foto: Zdeněk Ručil
Madonna si prý nechala udělat plastiku

"Zpěvačka šokovala všechny přihlížející v Los Angeles vystoupením bez sebemenší vrásky na obličeji. Nemůže být pochyb, že si pomohla injekcemi,"domnívají se odborníci na slovo vzatí, tedy přímo američtí plastičtí chirurgové.

"Mám za to, že se Madonna skutečně nechala zkrášlit plastickou operací. Její brada nyní vypadá mnohem lépe, je dokonale obtažená. Něčeho podobného se dá docílit například mini-liftingem, který spočívá v natažení povadlé kůže na celém obličeji a odstranění přebytečné kůže. Nechybí ani uvolnění nejvíce namáhaných obličejových svalů," podotkl přední londýnský chirurg Apostolos Gaitanis.  

Osbournová: Pozvedla si sebevědomí

Madonnina tisková mluvčí však zpěvaččino jakékoliv plastické ošetření jednoznačně popřela.

K tvrzení lékařů se ale přiklání rovněž moderátorka slavnostního večera Sharon Osbournová. Je přesvědčena, že si Madonna pozvedla sebevědomí právě plastikou.

"Byla jsem šokovaná jejím novým vzhledem. Je vidět, že má tělo napumpované botoxem. Na tom svým zatraceným čele nemá mrška jedna žádnou vrásku," řekla s úsměvem Sharon.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků