Hlavní obsah

Madonna se bojí ruské mafie, zůstává v hotelu

Zdá se, že český tisk Madonnu dokonale vystresoval. Královna popu teď prý žije ve strachu z útoku ruské mafie. Již v úterý jí čeká koncert na stadiónu Lužniky. Hvězda se však v závěrečné části svého koncertního turné silně obává o bezpečnost svou a svých dětí. Ruská mafie jí má údajně vyhrožovat smtí a únosem.

Madonna se bojí ruské mafie, zůstává v hotelu

Po úterním vystoupení v Moskvě jí už čekají pouze čtyři vystoupení v Japonsku, dvě v Ósace a dvě v Tokiu. V Rusku je prý však světová superstar natolik vynervovaná, že neopouští svůj hotelový pokoj. Všechny plány na prohlídky města a nákupy zrušila poté, co český tisk informoval, že vůdci ruské mafie jí plánují i s jejími dětmi zabít.

Zdroj blízký Madonně uvedl: "Je neuvěřitelně nervózní a vyděšená ohledně blížícího se koncertu v Moskvě. Už se opravdu těší domů a nechce být mimo bezpečí pokoje ani o minutu déle, než je nezbytné."

V případě nepříznivého počasí budou mraky nad otevřeným stadionem rozhánět speciální letadla. Podle producenta Madonnina mezinárodního turné Arthura Fogela bude moskevský koncert tím nejlepším z celosvětové série.

Scéna, kterou 500 techniků už několik dní montuje na moskevském sportovišti, bude prý větší než při ostatních evropských show. Do Moskvy už speciálním letadlem přiletěl i kontroverzní zrcadlový kříž, na kterém se nechá zpěvačka během koncertu "ukřižovat". Cena šestimetrového kříže se pohybuje kolem osmi miliónů dolarů, napsal list Komsomolskaja pravda.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků