Hlavní obsah
Krajská nemocnice T. Bati Foto: Vlastimil Langer, PhDr.

Madonna předčítala ze své nové knihy

Hudební hvězda Madonna věnovala čtvrtek školákům a svým fanouškům u příležitosti uvedení na trh své čtvrté knihy The Adventures of Abdi. Šestačtyřicetiletá zpěvačka přijala dvě stě padesát návštěvníků, jimž se podepsala a také jim předčítala v obchodě Selfridges na londýnské ulici Oxford Street.

Krajská nemocnice T. Bati Foto: Vlastimil Langer, PhDr.
Madonna předčítala ze své nové knihy

Zklamání čekalo zvědavce, kteří se na Oxford Street přišli na Madonnu jen podívat; ta se totiž do knihkupectví vkradla raději zadem, aby se davu vyhnula.

Kromě toho také četla krátký úryvek asi třiceti žákům z katolické školy St. Winifred, která se nachází na jihu britské metropole. Čtení zabralo asi deset minut.

Kniha je inspirována vírou v kabbalu, kterou Madonna vyznává. Spolu se svým manželem Guy Ritchiem ji v posledních letech přijali.

Poslední dílo z plánovaných pěti Madonniných knih bude vyprávět o bohatém psovi, který je neustále nešťastný. Bude se tak snažit dětem vysvětlit, že štěstí nesouvisí s penězi. Ponese název Lotsa de Casha. Zpěvačka prohlásila, že by její poslední dílo mělo být poselstvím pro mládež.   

Své čtenáře, a v některých případech i české, už si našly předcházející díly jako Anglické růže (The English Roses), Jablka pana Hráška (Mr. Peabody's Apples) a Jakov a sedm loupežníků (Yakov and Seven Thieves).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků