Hlavní obsah
Město Zlaté Hory s pohořím Hrubého Jeseníku Foto: Dušan Jurek

Lucie Bílá zatoužila po holčičce

Zpěvačka Lucie Bílá by ráda pořídila svému synkovi Filípkovi sourozence, nejlépe sestřičku. Se svým tajným přáním se Lucie svěřila na divákům semifinálového večera soutěže Miss ČR 2004 v Ústí nad Labem.

Město Zlaté Hory s pohořím Hrubého Jeseníku Foto: Dušan Jurek
Lucie Bílá zatoužila po holčičce

Myšlenku o holčičce, natož o jejím eventuálním tatínkovi, už dál sedmatřicetiletá Lucie nerozváděla, a jak je jejím zvykem, začala bavit diváky vtipy, tentokrát o blondýnkách. Pointu jim dodala přiznáním, že se také jednou rozhodla být jednou z nich.

"Já jsem ale také byla na blond. Když jsem se však na sebe podívala do zrcadla, mohla bych na sebe uplatnit jeden z vtipů o blondýnkách: ´Ptá se blondýna zrcadla, kdo je v zemi nejkrásnější? Uhni, nevidím, odpovědělo zrcadlo´. A tak byl za deset minut konec světlovlasé Lucie. Vtip je v tom, že můj blonďatý účes trval kadeřníkům asi čtyři hodiny," zasmála se Bílá.  

Otcem Filípka je producent Petr Kratochvíl. Se synovým "otčímem" Stanislavem Penkem se Lucie Bílá po roce manželství v tichosti rozvedla, nyní září štěstím po boku šestadvacetiletého rockera Václava Bárty, alias Noida, s nímž vystupuje v muzikálu Excalibur

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků