Hlavní obsah
Foto: Adam Halmoši

Lize Minelliové hrozí detektor lži

Producent David Gest chce donutit zpěvačku a herečku Lizu Minelliovou, aby vypovídala na detektoru lži. Tak by se prokázalo, že ho během rozpadajícího se manželství fyzicky napadala a v opilosti mnohokrát ztloukla.

Foto: Adam Halmoši
Lize Minelliové hrozí detektor lži

Gest, který již požádal o rozvod, po Minnelliové požaduje pět miliónů liber (asi čtvrt miliardy korun) jako odškodnění za trvalé následky zranění.

"Když se opila, že mě začala tlouct do hlavy, protože jsem si chránil před fackami obličej. Mám po celém těle mnoho hlubokých ran," prozradil producent, který prý musí podstupovat pravedelně sérii osmdesáti injekcí proti bolesti. Největší rány navíc musí zakrýt plastické operace.

Zpěvačka však veškerá nařčení popírá a nabízí odstupné ve výši 1,1 miliónu liber (54 mil. Kč). Gest však trvá na prokázání pravdy a nabízenou sumu odmítl.

"Jen ať si nechá Liza udělat test na detektoru lži a uvidí se, kdo lže a kde je pravda. Když se napájíte alkoholem, obzvláště, nalijete-li do sebe celou láhev vodky, vaše fyzická síla roste, ať už jste muž či žena. Alkohol dokáže člověka v minutě úplně proměnit. O to hůř vypadá, když pije dlouhodobě. Dokážete si Lizu představit, jak asi vypadá po dvou lahvích vodky?," uzavřel Gest.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků