Hlavní obsah

Liz Hurleyová se provdala za Aruna Nayara

Elizabeth Hurleyová se v pátek během utajeného obřadu provdala za Aruna Nayara. Svatba se uskutečnila pouze za účasti dvou svědků v britském Sudeley Castle. Zatímco civilní obřad se odehrál za maximálního soukromí, na hostinu, která se uskuteční v sobotu večer, dorazí desítky hostů, včetně Eltona Johna, Donatelly Versace nebo supermodelky Elle Macphersonové.

Liz Hurleyová se provdala za Aruna Nayara

Jednačtyřicetiletá exmodelka a o rok starší indický byznysmen média začátkem ledna zmátli prohlášením, že se vezmou právě 3. března. Celkové náklady na svatbu se odhadují na dva milióny liber (v přepočtu zhruba osmdesát miliónů korun).

"Jen zhruba šest sedm lidí vědělo, že se berou 2. března. Liz chtěla, aby o jejich svatbě věděla jen hrstka nejbližších. Chtěli si užít svatební noc sami, bez zájmu médií a přátel. Oba byli v centru pozornosti bulváru, který se nyní pere o fotografie ze slavnosti, na které pár sňatek oslaví se svými přáteli," řekl zdroj blízký páru listu Daily Mirror. Fotografie zřejmě exkluzivně zprostředkuje magazín Hello!

Dnes se uskuteční druhý obřad, kterého se zúčastní pět družiček, deset mládenců, devět uvaděčů a pěvecký sbor. Liz vstoupí do kaple za zvuků Vivaldiho. Na následné oslavě o čtyřech chodech počítají také s konzumací dvou stovek lahví výběrového šampaňského a také mnoha litrů osvěžujícího bylinkového čaje.

Na dopravu budou dohlížet posílené policejní hlídky a již nyní jsou v okolí Winchcombu stovky fanoušků. O Elizabeth se stará čtyřčlenný tým kadeřnic, tři vizážisté a jeden garderobiér. Interiér zámečku z patnáctého století zdobí malby Rubense a Van Dycka.

Zítra novomanželé odletí do Bombaje, odkud pocestují do Rajastánu, kde se uskuteční indická část sňatku. Čeká je tradiční hinduistický obřad a zápolení v kriketu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků