Hlavní obsah

Lindsay Lohanová skončila v protialkoholní léčebně

Dospívající filmová hvězda Lindsay Lohanová nastoupila ve středu protialkoholní léčbu v přepychovém sanatoriu Wonderland Center v Los Angeles. "Rozhodla jsem se aktivně pečovat o své zdraví. Prosím, respektuje mé soukromí," praví se v prohlášení herečky pro tisk, které tlumočila její mluvčí.

Lindsay Lohanová skončila v protialkoholní léčebně

Nadějná herečka má problémy s pitím i užíváním drog, ačkoli jí ještě nebylo 21 let, což je věková hranice, kdy podle kalifornských zákonů smí mladý člověk začít pít alkohol.

Nedávno oznámila, že navštěvuje schůzky organizace Anonymní alkoholici. "Docházím do AA, mimochodem už celý rok," tvrdila Lohanová. "Chodila jsem do podniků příliš často a uvědomovala jsem si to." Přesto ji však novináři potom zastihli, jak vrávorá pozdě v noci při odchodu z baru.

Lindsay Lohanová byla často vídána na večírcích s Paris a Nicky Hiltonovými a s Nicole Richie. Nedávno dokonce řádila na mejdanu krátce po propuštění z nemocnice, kde jí vyoperovali slepé střevo.

Před půl rokem měla potíže při natáčení filmu Georgia Rule. Produkce si písemně stěžovala, že kvůli častým večírkům přichází pozdě na natáčení. "Chovala jste se jako rozmazlené dítě, znepřátelila jste si mnohé spolupracovníky a ohrozila jste kvalitu filmu," varoval ji tehdy písemně šéf produkce James G. Robinson.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků