Hlavní obsah

Lindsay Lohanová si údajně užívá skupinového sexu

Americká hererčka Lindsay Lohanová známá z filmu Můj auťák Brouk se vrátila z léčebny a jak se zdá, vyměnila jednu závislost za další. Údajně se sice vyléčila z alkoholismu a závislosti na drogách, propadla ale skupinovému sexu. Podle informací amerického listu NYDN, si dvacetiletá herečka užívá se dvěma muži najednou. Několikrát týdně!

Lindsay Lohanová si údajně užívá skupinového sexu

Paparazzi ji již nesčetněkrát viděli, jak k ní do domu míří dva muži, v jiný den pak zase s některým z nich odjížděla do domu toho druhého. "Na veřejnosti se sice s oběma najednou nikdy nelíbala, ale všichni tři spolu vyrážejí i na večírky," řekl jeden z fotografů. "Co následuje po alkoholovém dýchánku, asi nemusím dodávat."

V minulosti se spekulovalo o vztahu Lohanové a Keanu Reevese, pak přišel s odhalením žhavých sexuálních hrátek s herečkou pornomagnát Joe Francis, který o ní dokonce prohlásil, že není ani za nic tak dobrá jako Paris Hiltonová.

Lindsay se svojí slabostí pro sex s několika muži najednou netají. Již dříve řekla, že má na erotické radovánky stejný názor jako některé hrdinky Sexu ve městě - po partnerech vyžaduje věrnost, ale sama by si ráda užívala s několika muži najednou.

"Sex ve městě změnil můj život. Byl pro mě velikou lekcí, protože ty holky jednoduše spí s tolika muži," tvrdí filmová princezna, která má o vztahu jasnou představu - u protějšku nestrpí fyzickou nevěru, ale sama si ji ráda dopřává. "Když někomu dám své tělo, jsem radši, když se věnuje pouze mně a nemá žádnou bokovku. Ale zároveň se chci milovat s mnoha muži, aniž by to tomu druhému věrnému vadilo."

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků