Hlavní obsah
 

Lidé vypadající jako monstra svým zjevem děsí okolí

Na tetovacím festivalu ve Venezuele byly k vidění opravdové extrémy. Fanoušci tetování a tělesných modifikací tu mohli obdivovat jedince, kteří už jen stěží připomínají příslušníky lidské rasy.

 
Lidé vypadající jako monstra svým zjevem děsí okolí

Tattoo Expo je populární venezuelský festival, který se koná v Caracasu a vždy je tu na co se koukat. Zvědavci se mohou přijít podívat na přehlídku opravdu extrémních tetování a tělesných modifikací. Mezi stálé zdejší "exponáty" patří například Matt Gone, takzvaný šachovnicový muž, který má potetováno 98 procent těla. "Nenáviděl jsem svoje tělo. Mám totiž mnoho vzácných vrozených vad. A tak jsem se rozhodl ho skrýt pod tetování a to mi pomohlo se s tím vyrovnat," vysvětluje.

Další populární osobností světa extrémních tělesných modifikací je upíří žena, mexičanka Maria Jose Cristerna, která má kromě tetování pod kůží transdermální implantáty. Přestože mnozí lidé jsou její vizáží doslova zděšení, ona tvrdí, že to jak vypadá, je maximální svoboda projevu. „Nesnáším předsudky a tabu, toto je pro mě absolutní sebevyjádření,“ konstatuje.

Na akci se objevil také umělec Cain Tubal, kterému se přezdívá ďábel z Kolumbie. "Tělesné transformace mě vždy fascinovaly. Tak jsem se rozhodl do toho jít. Pokud neuděláte věci, po kterých toužíte, okamžitě, pak je neuděláte už nikdy."

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků