Hlavní obsah

Laň proletěla předním sklem do autobusu, pak vystoupila dveřmi

Nečekaného pasažéra měl v úterý večer řidič autobusu v americkém městě Johnstown ve státě Pensylvánie. Do cesty mu vběhla laň, které se nemohl vyhnout, a proletěla předním sklem dovnitř. Po chvíli zmatků vystoupilo zvíře předními dveřmi. Podle všeho se mu nic nestalo. Informoval o tom server stanice ABC 6.

Laň proletěla předním sklem do autobusu, pak vystoupila dveřmi

Jak je patrné ze záběrů z bezpečnostních kamer autobusu, laň vběhla do cesty v poslední chvíli, řidič tak neměl šanci zareagovat. Zvíře prorazilo přední sklo a poté, co se postavilo na nohy, se snažilo dostat ven.

Řidič duchapřítomně zastavil a otevřel dveře autobusu, ale vyděšené zvíře chvíli zmateně pobíhalo uvnitř autobusu. Vzpamatovalo se až po chvíli a vystoupilo ven předními dveřmi.

Mluvčí společností CamTran, které autobus patří, v reakci na událost prohlásil, že v tu chvíli autobus převážel pouze jednoho pasažéra, takže se nikomu nic nestalo. O stavu zvířete nejsou žádné zprávy, ale podle záběrů z kamer to vypadalo, že z dramatické srážky vyvázlo překvapivě dobře.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Související články

Výběr článků